SLOGAN YARIŞMASI
Seferberlik kapsamında düzenlenen slogan yarışması sonuçlanmış ve “Yerli Üret Yerli Tüket Gelsin Yurduma Bereket” sloganı ile yarışmayı Uğur Uysal kazanmıştır. Seferberlik sloganına da bu şekilde karar verilmiştir.
![](https://www.yerliuretyerlituket.org/v2/wp-content/uploads/2019/03/slogan.jpg)
Seferberlik kapsamında düzenlenen slogan yarışması sonuçlanmış ve “Yerli Üret Yerli Tüket Gelsin Yurduma Bereket” sloganı ile yarışmayı Uğur Uysal kazanmıştır. Seferberlik sloganına da bu şekilde karar verilmiştir.